attitudinal healing-groepen

In diverse plaatsen in Nederland komen Attitudinal Healing groepen bijeen die werken met de principes en richtlijnen van AH.

 

DEELNEMEN AAN EEN GROEP

Wat kun je verwachten van deelnemen aan een AH-groep?

  • in een veilige omgeving je verhaal doen
  • mensen luisteren naar je zonder oordelen
  • facilitators weten dat je ‘heel’ bent, ongeacht wat je meemaakt of hebt gedaan
  • de aandacht ligt op liefde en overvloed
  • je hoort bij een AH-familie
  • waar ook ter wereld kun je contact maken met en deelnemen aan een AH-groep.
  • in elke AH-groep worden de principes & richtlijnen gerespecteerd
  • meer ontspannen in het leven staan
  • geluk kiezen boven gelijk
  • kiezen voor vrede in plaats van angst

Als je belangstelling om deel te nemen aan een groep, óf eerst meer informatie wilt over bijvoorbeeld frequentie van bijeenkomen, dan kun je contact opnemen met een van de facilitators (begeleiders). Richtlijn gevraagde bijdrage per bijeenkomst: gratis tot max. € 7,-.

 

ATTITUDINAL HEALING GROEPEN IN NEDERLAND

Overzicht van groepen per provincie. Ook is er jaarlijks de jaarlijkse Landelijke Facilitatordag georganiseerd door de Stichting Centrum voor AH en zijn er intervisiegroepen voor facilitators en regio-intervisiedagen. Ook zijn er Nederlandstalige AH-groepen in het buitenland.

DrentheFlevolandFrieslandGelderlandGroningenLimburgNoord-BrabantNoord-HollandOverijsselUtrechtZeelandZuid-Holland

Drenthe

Hoogeveen
Santosh Verhagen – 0528 274227 – 06 2003 2174 – santosh.atirup@planet.nl


Flevoland

Biddinghuizen
Nicole Blaauw – 06 44860820 – nicoleblaauw@chello.nl

Lelystad
Mariet ten Doeschot – 0320 256600 – w.ten.doeschot@hccnet.nl


Friesland

IJlst
José van der Werf – 06 24249649 – josje_engeltje@hotmail.com

Lemmer
Mirjam Rombouts – 06 2507 2265 – mirjam.rombouts@gmail.com

Gelderland

Ede
Wimmie Denekamp  – 06-22977338 – w.denekamp@online.nl &
Erna Bakker – 0318-643268 – ernabakker@hotmail.com – www.praktijkbate.nlfolder van deze AH-groep

Epe
Derkje Volkerink – 0578 662475 – derkjevolkerink@hetnet.nl &
Johanna Maria de Raat – 0578 627678 – johannamariaderaat@gmail.com

Lunteren
Ansjelien Bos – 06 19796899 – ansjelien.bos@hetnet.nl

Nijmegen
Carel Stolk – 06-53276569 – carel.stolk@hetnet.nl &
Annet van de Laak – 06-22795122 – annet@bojang.nl

Nunspeet
Jurja Kammeijer – 0341 251181

Ochten
Sylvana Tomaello – 0344 641551 – 06 1414 5533 – info@praktijksylvana.nl – www.praktijksylvana.nl

Rheden
Annie Bekker – 026 4454004 – annie.bekker@hetnet.nl

’s Heerenberg
Melle Pool – 06 22451294 – mellegrpool@hotmail.com

Groningen

Groningen
Godelieve Bos – 050 5420233 – hartenziel@gmail.com – www.godelievebos.nl

Haren
Marrigje Dijksma – 06 13874436 – marrigjedijksma@telfort.nl – www.praktijkgeloofs-enlevensvragengroningen.nl

Limburg

Belfeld
Roelien Rooseboom – 06 27160481 – roelienrooseboom@gmail.com

Echt
Peter Winteraeken – 0475 484833 – peter.annie@telfort.nl – www.peterwinteraeken.nl

Epen
Els Thissen – 043 3647987 – anjavanaarle@elsthissen.nl

Lottum
Arlette Rieken – 077 4633233 / 06 52428036 – info@artlette.com

Maastricht
Resie van den Booren (ook facilitator voor ‘De Kracht van het Kiezen’) – 06 12334212 / 043 3473366 – rvandenbooren@home.nl

Nieuwstadt
Nicole Renet (ook facilitator voor ‘De Kracht van het Kiezen’) – 046 4857644 – 06 48894528 – info@deraegebaog.nl

Sittard
Bep Salden – 046 4589149 – Bep.Salden@home.nl – www.attitudinalhealingsittard.nl


Noord-Brabant

Breda
Jopie van der Feer-Heeren – 076 5208377 – nestel22@casema.nl – www.eciw-breda.nl &
Chris  Jousma – 06 53445716 – info@volgjehart.eu – www.volgjehart.eu

Dongen
Ans IJpelaar – 0162 692996 – ansypelaar@hotmail.com

Eindhoven
Mieke Panhuysen (ook facilitator voor ‘De Kracht van het Kiezen’) – 06 15354156 – miekepanhuijsen@chello.nl &
Diny Smits-Setz (ook facilitator voor ‘De Kracht van het Kiezen’) – 040 2425260 – smits-setz@planet.nl

Geldrop
Francijntje Keesmaat 040 2850323 – francijntjekeesmaat@hotmail.com &
Anneke van Haendel – 0492 663226 – w.dekortvanhaendel@chello.nl

Mierlo
Anneke van Haendel – 0492 663226 – w.dekortvanhaendel@chello.nl &
Francijntje Keesmaat 040 2850323 – francijntjekeesmaat@hotmail.com

Ulvenhout
Kitty Tieman 06 39838145 / 076 5616741 – kittytieman@hotmail.com

Valkenswaard
Rian van den Boomen (ook facilitator voor ‘De Kracht van het Kiezen’) – 06 23819995

Veldhoven
Wies Klaassen – 040 2535494 – wiesklaassen@chello.nl

Waalre
Annemarie Korn – 06 25277577 – In deze groep wordt gewerkt met het 6-stappenplan van Diederik Wolsak (Choose-Again)


Noord-Holland

Amsterdam (1)
Emma Veenstra – 020 6969132 – emma.veenstra@gmail.com – www.visie.org

Amsterdam (2)
Nicolien Gouwenberg – 020 4184947 / 06 21583238 – info@ngouwenberg.nl – www.ngouwenberg.nl

Beverwijk
Bert van Oosterhout – bvano@telfort.nl – 0251 244494 &
Ina Oldewarris – ina.oldewarris@live.nl

Haarlem (1)
Daniëlle Ferdinandusse – 06 15367658 – d.ferdinandusse@12move.nl

Haarlem (2)
Nicolien Gouwenberg – 020 4184947 / 06 21583238 – info@ngouwenberg.nl – www.ngouwenberg.nl

Heemstede
Maria de Wilde – 023 7433983 – mariadewilde@ziggo.nl (Een groep voor ouders van kinderen die kort of lang geleden overleden zijn & een algemene groep)

Overijssel

Haaksbergen
Nannie Turksma – 0535 695285 – nannie.t@planet.nl

Oldenzaal
Rogier Pondaag – 0541 517468 – rogier.pondaag@hotmail.com

Utrecht

Baarn (1)
Gretha van Loenen – 035-5414179 – margretha.lichtje@casema.nl

Baarn (2) – start in september 2014
Annelies Bus – 035 8888709 – 06 13395492 – anneliesbus@bewustheel.nl – www.bewustheel.nl

Leusden
Eveline Teunissen (ook facilitator voor ‘De Kracht van het Kiezen’) – 033 4952623 – teunissen.ew@gmail.com

Utrecht
Ingrid de Vries – 06 50216267 – inkidevries@hotmail.com

Utrechtse heuvelrug
Wim van Ginkel – 0343 431577 – utrheuvelruggroepwim95@gmail.com

Veenendaal
Leneke van der Velde – 06 21506214 – info@leneke.nl – www.leneke.nl

Werkhoven
Cobi Schilp – 0343 477517 – mindlink@casema.nl

Zeist
Etty de Graaf – 030 6990028 – ettydegraaf@ziggo.nl


Zeeland

Er is op dit moment geen groep meer in Zeeland. Wellicht iets voor jou als facilitator? Heb je interesse, neem dan vrijblijvend contact met ons op.

Zuid-Holland

Alphen aan de Rijn
Janny Buijs – 0172 853773 – jannybuijs@gmail.com

Delft
Monique Toonen – 06 14313479 – monique.toonen@xs4all.nl

Den Haag (1)
Anne-Mie Devolder – 070 3545804 – devolder@casema.nl

Den Haag (2)
Yvon Scharis – 070 3522379 – yscharis@ziggo.nl

Gouda
Marianne Spoor – 0182 532396 – marianne.spoor@versatel.nl

Lekkerkerk
Jans Ooms – 0180 663408 – jansooms@gmail.com

Monster
Anne-Joke Vellinga – 030 6920905 – anne-joke@vellinga.net

Rhoon
Jacqueline de Rover – 06 24133964 – jekkiex@gmail.com

Voorburg
André Heine – 070 7523305 / 06 29128635 – eciw@bu2thefull.com – bu2thefull.com/eciw

Zuid-Beijerland
Anna Nijdam – 0186 662055 – anna.nijdam@live.nl

 

NEDERLANDSTALIGE AH-GROEPEN IN HET BUITENLAND

Duitsland
Nedersaksen (Grafschaft Bentheim)
Beppie Cloo – (00 49) 594 599 587 54

Oost-Spanje
Benitachell (Alicante)
Trudi van Dorp – (00 34) 965 973 199 / 639 361 999

 

FACILITATORS VAN AH-GROEPEN

Je kunt op deze website en in het tijdschrift …van hart tot hart… als facilitator van een AH-groep worden opgenomen als je:

Share