
5 vragen aan Claudia
1 november 2023
5 vragen aan Marjo Lemmens
1 januari 2024De najaars Facilitatorstraining (16-19 november 2023) Basis vond plaats in Epen en werd gegeven door Els Thissen. Een grote groep van 40 deelnemers werkte vier dagen enthousiast samen, ditmaal voor het laatst in de grote zaal van het Patronaat, om te oefenen met het gedachtegoed van Attitudinal Healing.
Door middel van diverse praktische oefeningen werd ingegaan op de betekenis van de 12 principes en de 10 richtlijnen voor het werken in AH-groepen. Er werd volop gebruik gemaakt van de mogelijkheid om te oefenen in het begeleiden van een AH-groep en ideeën op te doen om zelf een AH-groep te starten.
Ervaringen van deelnemers
“Wat een ongelooflijke ervaring. Dit is het beste cadeau dat ik mezelf ooit heb geschonken. Zodra ik thuiskwam van de cursus kon ik het meteen toepassen, zowel in mijn privéleven als op mijn werk. Ik kan echt zeggen dat het mijn manier van in het leven heeft veranderd, wat ook positieve verandering teweegbrengt in mijn buitenwereld! “
“Ontzettend verhelderend wat luisteren met het hart kan brengen. Els geeft een pakkende en levende uitleg over hoe de principes van attitudinal healing toe te passen in een groep.”
